Hotel Element | Lipno nad Vltavou | Oficiální webové stránky
logo
earthtreeswater
sunwatertrees
earthtrees

Element hotel

Vítejte v prvním hotelu na Lipně. Hotel Element jsme pro vás otevřeli v červenci roku 2021 v srdci přírody jižních Čech. 


Ať už se chystáte za vodou, cyklistikou anebo na lyže, náš hotel je pro vás nejlepším výchozím bodem pro všechny lipenské aktivity.


Užijte si aktivní dovolenou třeba i s celou rodinou.

Pokoje

Lipenskou přírodu s nejkrásnějšími místy na výlety si zamilujete během chvilky. V hotelu Element máme pro vás nachystáno 96 pokojů ve dvou budovách, které naplní vaše náročná očekávání.

Dvoulůžkový pokoj typu Comfort

Pohodlný pokoj o velikosti 22 m²

Dvoulůžkový pokoj typu Deluxe s výhledem na jezero

Pohodlný klimatizovaný pokoj pro dva o velikosti 25 m²

Rodinný pokoj

Rodinný pokoj o velikosti 23 m²

treesearthearth
sunwatertrees
sunearth

Restaurace

Připravte své chuťové pohárky na šumavské speciality. Tradiční jihočeská kuchyně v mistrném moderním podání na vás bude čekat v Restauraci Stodola. Její stylový interiér vás upoutá a skrze dobové fotografie na vás dýchne Šumava z dob našich předků.


Pro sladkou tečku anebo zákusky ke kávě se stavte v Cukrárně Povidloň, která přináší na Lipno moderní neotřelou cukrařinu.


earthtreeswater
sunwatertrees
earthtrees

Kongres

Vyměňte hluk měst za Šumavu. Uspořádejte vaši konferenci nebo obchodní jednání uprostřed lipenské přírody. Naše kongresové centrum se umí přizpůsobit vašim požadavkům jak flexibilitou prostoru, tak vybaveností moderního technického zázemí.


earthtreeswater
sunwatertrees
earthtrees

Speciální nabídky

Lipno.card− je věrnostní karta plná výhod a tipů, která odemkne váš čas na Lipně v dovolenou plnou zábavy. Je zdarma, zaplatíte pouze vratnou zálohu ve výši 100 Kč.

Aktivní je až po jejím přiřazení k registraci na www.lipnocard.cz. Registrace do věrnostního klubu Lipnocard je zdarma.


Aktuality

30.07.2024 Večerní hudební Stezka - The Acoustic A-Team

Stezka korunami stromů Karel a Zdeněk. Dva muzikanti, kteří se rozhodli posunout žánr akustických aranží a všem dokazují, že neexistuje skladba, kterou není možné zpracovat v chytlavém podání akustické kytary, baskytary a kopáku. Při jejich vystoupení budete mít chuť zároveň si s nimi zpívat, houpat se do rytmu, a přitom vyskočit na parket. Jednoduše dva kluci, dvě kytary a spousta hitů.
Zažijte hudební koncert z jiné perspektivy!

V sále, kulturním domě, na festivalu, tam všude už jste určitě koncert zažili, ale co takhle ve výšce 40 metrů nad zemí, za západu slunce? Přesně to můžete díky letním koncertům na Stezce korunami stromů na Lipně zažít. Startujeme 2. července a poslední koncert Vám nadělíme na konci prázdnin 27. srpna. Start koncertu je vždy od 20:00 a na místo Vás z našeho parkoviště P1 dopraví buď Stezkabus, lanovka Lipno Express, anebo si můžete udělat krásnou cca 1,5 km dlouho procházku. Zážitek je to neopakovatelný, tak si ho nenechte ujít!

Vstupenky online

31.07.2024 Radiokemp Frekvence 1 - Tomáš Matonoha

Camping. Lipno Modřín Frekvence 1 každoročně vyráží na tradiční roadshow po českých kempech, 31.7. se na vás bude těšit v kempu Modřín v Lipně nad Vltavou. Přijďte si s námi užít letní atmosféru se vším, co k ní patří – táborák, hudba, dobré jídlo, a především skvělá zábava! Veškeré dění se navíc vysílá živě, budete tak mít jedinečnou příležitost přihlížet tomu, jak takový přenos vzniká.

31.07.2024 Zažij vědu na Lipně

Areál hotelu Jestřábí, Černá v Pošumaví "Zažij vědu na Lipně." V rámci této akce nabídneme široké veřejnosti jedinečnou příležitost poznat práci našich hydrobiologů. Program je určen pro všechny věkové skupiny a zahrnuje interaktivní stanoviště v Mobilní laboratoři a přednášky od předních odborníků v oboru.

@hotel.element

Novinky sledujte na našem Instagramu a sdílejte své úlovky z Hotelu Element

earthtreeswater
sunwatertrees
earthtrees

Kontakt

ADRESA

Hotel Element

Lipno nad Vltavou 330

382 78 Česká republika

IČO: 086 96 551

Kontaktní údaje

Hotel Element

+420 380 420 770
hotel@hotelelement.cz


Restaurace Stodola

restaurace@stodolalipno.cz


Kongres

event@hotelelement.cz