logo
earthtreeswater
sunwatertrees
earthtrees

Pokoje

Lipenskou přírodu s nejkrásnějšími místy na výlety si zamilujete během chvilky. V hotelu Element máme pro vás nachystáno 96 pokojů, které naplní vaše náročná očekávání.


V našich moderních pokojích najdete rodinnou pohodu i klid pro zasloužený odpočinek po dlouhém dni plném sportovních aktivit a turistiky. 

earthtreeswater
sunwatertrees
earthtrees

Pokoje pohodlí

Dvoulůžkový pokoj typu Comfort

Pohodlný pokoj o velikosti 22 m² je vybavený manželským dvoulůžkem, pohodlným křeslem a vanou nebo sprchovým koutem.

Dvoulůžkový pokoj typu Comfort s výhledem na jezero

Pohodlný klimatizovaný pokoj pro dva o velikosti 25 m² s příjemným výhledem na jezero je vybavený manželským dvoulůžkem, pohodlným gaučem, vanou nebo sprchovým koutem.

Dvoulůžkový pokoj typu Comfort s terasou

Pohodlný pokoj o velikosti 22 m² s terasou o velikosti 16 m² je vybavený manželským dvoulůžkem, pohodlným gaučem nebo křeslem a vanou nebo sprchovým koutem.

Třílůžkový pokoj typu Comfort

Pohodlný pokoj pro tři o velikosti 23 m² je vybavený manželským dvoulůžkem, rozkládacím gaučem, vanou nebo sprchovým koutem.

earthtreeswater
sunwatertrees
earthtrees

Pokoje deluxe

Dvoulůžkový pokoj typu Deluxe s terasou a výhledem na jezero

Prémiový klimatizovaný pokoj pro dva o velikosti 25 m² s terasou o velikosti 11 m² s příjemným výhledem na jezero. Pokoj je vybavený manželským dvoulůžkem, pohodlným gaučem a vanou.

earthtreeswater
sunwatertrees
earthtrees

Pokoje rodina

Rodinný pokoj

Rodinný pokoj o velikosti 23 m² je vybavený dvěma manželskými dvoulůžky, rozkládacím gaučem a vanou nebo sprchou. Je vhodný pro dva dospělé a dvě děti do 12 let.

Rodinný propojený pokoj

Rodinný klimatizovaný pokoj se skládá ze dvou propojených pokojů o celkové velikosti 50 m² je vybaven dvěma manželskými dvoulůžky, dvěma rozkládacími gauči a dvěma koupelnami s vanou nebo sprchou. Pokoj je vhodný pro čtyři dospělé a čtyři děti do 12 let.

Rodinný pokoj typu Deluxe s terasou a výhledem na jezero

Prémiový mezonetový pokoj s klimatizací o velikosti 40 m² a terasou o velikosti 8 m² je vybavený dvěma manželskými dvoulůžky, rozkládacím gaučem a vanou nebo sprchovým koutem. Pokoj je vhodný pro dva dospělé a čtyři děti