Home | Hotel Element
logo
earthtreeswater
sunwatertrees
earthtrees

Element hotel

Willkommen im ersten Hotel in Lipno. Im Juli 2021 haben wir für euch das Hotel Element im Herzen der Natur Südböhmens eröffnet. Egal ob Sie Wasser, Fahrrad oder Ski fahren, unser Hotel ist der beste Ausgangspunkt für alle Aktivitäten in Lipno. Genießen Sie einen Urlaub gefüllt mit Aktivitäten mit der ganzen Familie.


Zimmer

Sie werden sich in der kürzesten Zeit in die Landschaft von Lipno mit den schönsten Orten für Ausflüge verlieben. Im Hotel Element stehen Ihnen 96 Zimmer in zwei Gebäuden zur Verfügung, die Ihre anspruchsvollen Erwartungen treffen werden.


In unseren modernen Zimmern finden Sie familiäres Wohlbefinden und Ruhe für eine wohlverdiente Erholung nach einem langen Tag voller sportlicher Aktivitäten und Wanderungen.


Doppelbettzimmer Comfort

Ein bequemes Zimmer mit der Größe von 22 m²

Doppelbettzimmer Deluxe mit Ausblick auf den See

Ein bequemes, klimatisiertes Zimmer für zwei Personen mit der Größe von 25 m²

Familienzimmer

Ein Familienzimmer der Größe 23 m² 

treesearthearth
sunwatertrees
sunearth

Restaurant Stodola

Bereiten Sie Ihre Gaumen auf die Spezialitäten des Böhmerwaldes vor. Traditionelle südböhmische Küche in meisterhaft moderner Verarbeitung erwartet Sie im Restaurant Stodola. Sein stilvolles Interieur wird Sie fesseln und der Böhmerwald aus der Zeit unserer Vorfahren wird Sie durch zeitgenössische Fotografien anhauchen.


Für ein süßes i-Tüpfelchen oder Desserts zum Kaffee besuchen Sie die Konditorei Povidloň, die moderne und frische Süßwaren nach Lipno bringt.

earthtreeswater
sunwatertrees
earthtrees

Kongress

Tauschen Sie den Städtelärm für Böhmerwald aus. Organisieren Sie Ihre Konferenz oder Ihr Geschäftstreffen inmitten der Natur von Lipno. Unser Kongresszentrum kann sich mit der Flexibilität des Raums und der Ausstattung moderner technischer Einrichtungen an Ihre Anforderungen anpassen. 

earthtreeswater
sunwatertrees
earthtrees

special offer

Lipno.card− Eine Treuekarte mit vielen Vorteilen und Tipps, sie wird Ihre in Lipno verbrachte Zeit zum Urlaub mit viel Unterhaltung umwandeln. Sie ist kostenlos, Sie zahlen nur Pfand in der Höhe 100 CZK.

Die Karte ist erst nach ihrer Eintragung unter www.lipnocard.cz/shopping/eshop aktiv.


Aktuality

27.04.2024 Slavnostní otevření Království lesa

Království lesa Dětský ráj plný zábavy otevírá své brány! A vy u toho nesmíte chybět, protože stejně jako minulá léta to bude velkolepé. Nebudou chybět hry a soutěže s lišákem Foxem, spousta úžasných cen, ale i kejklíř Slávek, chůdaři, Bibibum, Jakub Destro nebo třeba pohádky. To ale není vše! Po zimním spánku si budete moci užít rozsáhlá lanová centra připomínající stezky zvířat. Nebude chybět Království zvířátek, přítulné kozičky, kvalitní občerstvení nebo obří trampolíny. Startujeme úderem 10:00.

4.-5.05.2024 Blinduro 500+

Areál Lipno Milujete kola, trošku bláta, terén, prostě správný cyklo adrenalin? Pak si nenechte ujít amatérské závody Blinduro 500+. Na start se mohou postavit všechny věkové kategorie od 15 let a pokud máte elektrokolo, nevadí! Přihlásit se můžete i do speciální kategorie s elektrokoly. Vše se odehrává v okolí Lipna nad Vltavou. Zázemí i doprovodný program se koná v Camping Lipno Modřín.

Více informací o akci najdete ZDE 

4.05.2024 Den cyklistiky

Lipno nad Vltavou - Vyšší Brod V sobotu 4. května se na Lipně, v Loučovicích a ve Vyšším Brodě chystá velká sláva, slavnostní otevření cyklostezky Lipno nad Vltavou - Vyšší Brod. Buďte u toho a užijte si nádherný sportovní den na lipenském náměstíčku a na nové cyklostezce. Přichystali jsme pro Vás a Vaše děti animační stan, kde najdete hry, soutěže a výtvarné dílničky s lišákem Foxem. Dozvíte se spoustu informací na “Bezpečně na kole“ ve spolupráci s Českým červeným křížem a pojišťovnou Ministerstva vnitra. Ovšem to není vše. Pro ty, kteří přijedou bez kol budeme mít ten den k zapůjčení na otestování nové stezky kola za super cenu. Půjčíte na Lipně, vrátíte ve Vyšším Brodě. Trekové a horské kolo za 283 Kč, dětské kolo za 194 Kč a helma bude vždycky zdarma. Začínáme v 9:00.
Otevření nové cyklostezky Lipno nad Vltavou - Vyšší Brod a nový projekt KolemKolem

V trasách na lipensku se určitě neztratíte díky novému projektu KolemKolem, který 4.5. startuje svůj ostrý provoz, a tak si každý, kdo se posadí do sedla najdete trasu, která přesně odpovídá jeho představám.

Singletrack a Bikepark

Zdá se vám jízda po asfaltu podél vody malé dobrodružství? Připravujeme pro vás zvýhodněné podmínky na cesty lanovou drahou. Kromě nové cyklostezky se tak můžete vydat na Singletrack, který je vhodný opravdu pro cyklistu na každé úrovni nebo se pustit do adrenalinového zážitku v podobě bikeparku.

Cyklo-půjčovna 

Kolo pro tentokrát nechte doma. I když budeme slavnostně otevírat novu cyklistickou cestu bez kola se určitě obejdete. Vybavení pro vás máme za zvýhodněných podmínek připravené v půjčovně Intersport Rent (TREK / MTB kolo: 283,- Dětské kolo: 194,- Helma: zdarma). Půjčte si kolo. Vydejte se z kopce dolů z Lipna nad Vltavou do Vyššího brodu po nové cyklostezce. Kolo odevzdejte přímo na konci cyklostezky ve Vyšším Brodě (Vítku - tady jen prosím doplnit přesný prostor) a užijte si doprovodný program v cílové destinaci. 

Gastro akce od restaurace Stodola

Po celý den budeme přímo na hlavním náměstí servírovat ty nejlepší varianty Tataráků přímo z vyhlášené restaurace Stodola. 

V 11:00 Předpokládáme oficiální výstřel k otevření cyklostezky od Starosty Lipna nad Vltavou pana Zdeňka Zídka a společný odjezd směrem do Vyššího Brodu, a nebo po alternativních trasách.

@hotel.element

Folgen Sie den Neuigkeiten auf unserem Instagram und teilen Sie Ihre Momente aus dem Hotel Element

earthtreeswater
sunwatertrees
earthtrees

Kontakt

Addresse:

Hotel Element

Lipno nad Vltavou 330

382 78 Česká republika

Kontaktinformationen

Hotel Element

+420 380 420 770
hotel@hotelelement.cz


Restaurant Stodola

restaurace@stodolalipno.cz


Kongress

event@hotelelement.cz